Про компанію

      Підприємство «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ» виробляється широкий асортимент медичного і хірургічного одягу, медичної білизни, спеціалізованих операційних комплектів, що використовуються при наданні високотехнологічних видів медичної допомоги.
      З метою найбільш повного задоволення потреб охорони здоров'я України, підприємство «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ» випускає продукцію різних вартісних категорій - від виробів класу «стандарт» до виробів «преміум - класу». При виробництві одноразового медичного одягу та білизни підприємство «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ» використовує матеріали, що відповідають вимогам світових стандартів якості.
      При виробництві операційної білизни застосовуються адгезивні шари, операційні плівки і засоби по догляду за ранами. Дослідження з оцінки нетканих матеріалів, використовуваних для виготовлення одноразового медичного одягу і білизни «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ», показали, що матеріали CMC, Softesse ®, Tyvek ® ( Сонтара ) мають рівнем бактеріальної захисту в 10 разів вище, ніж бавовняні тканини і спанбонд .

      Комплекти одягу захисної лікаря - інфекціоніста «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ» застосовуються для роботи фахівців лікувально - профілактичних, наукових та інших організацій охорони здоров'я з мікроорганізмами 1-4 груп патогенності. Вся продукція зареєстрована в МОЗ України, а також на підприємстві "Здравмедтех - Чернігів" впроваджено систему управління якістю, яка відповідає вимогам : ДСТУ ISO 13485:2005 та ДСТУ ISO 9001:2009.
      Матеріали, використовувані при виробництві медичного і хірургічного одягу, медичної білизни, спеціалізованих операційних комплектів підприємством «ЗДРАВМЕДТЕХ - ЧЕРНІГІВ», дозволяють виробляти якісну продукцію різних цінових рівнів:

      Для виробництва продукції класу «економ» використовуються матеріали, що мають європейські сертифікати ISO 9001: багатошарові неткані матеріали CMC виробництва фірми «Пегас» (Чехія), «Авголь» (Ізраїль).
      Для виготовлення виробів «преміум - класу» використовуються неткані матеріали Softesse ®, Tyvek ® (Дюпон, США); спеціальні багатошарові матеріали для комплектів операційної білизни виробництва фірми RKW (Бельгія); адгезивні шари, операційні плівки і пов'язки на рани виробництва фірми «ЗМ» (США).
      Основою своєї довгострокової політики ми вважаємо орієнтацію на потреби споживачів і постійне поліпшення пропонованої нами продукції. Компанія проектує, розробляє і впроваджує продукцію, враховуючи досвід фахівців провідних українських клінік.
      Цілями нашої роботи є: виробництво виробів для хірургії, що відповідають світовим досягненням в області якості, створення нової продукції відповідно до очікувань споживачів, точне дотримання зобов'язань за строками поставки, створення стійкого довіри споживачів до нашої продукції.